شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک با مسئولیت محدود در تاریخ ۱۳۷۵/۷/۳ دایر و در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسید . دفتر مرکزی شرکت در شهر تهران واقع بوده و کارخانه آن با نام شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک به مساحتی حدود ۴۰۰ هزار متر مربع در کیلومتر ۱۵ آزاد راه زنجان- تهران مستقر می باشد .

این شرکت تولید رسمی خود را در نیمه دوم ۱۳۸۲ آغاز کرد . تکنولوژی شرکت با ظرفیت اسمی تولید ۱۵،۰۰۰ تن فابریک دیپ شده در سال از نخ نایلون ۶ و ۶،۶ و نیز فابریک دیپ شده پلی استر از مرحله تاب و بافت به بعد، از شرکت زیمر آلمان، که یکی از عظیم ترین و معتبرترین دارندگان دانش فنی در جهان، صاحب تکنولوژی و سازنده ماشین آلات این صنعت می باشد، خریداری شده است .

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک با ماموریت تولید منسوج استخوانبندی تایر از جنس نایلون ۶ و ۶،۶ برای کلیه تایرهای سواری و باری، بزرگترین تولید کننده این محصولات در منطقه بوده و تنها کارخانه ای است که چرخه کامل فرآیند تولید نخ تایر را دارا می باشد.
با توجه به فرصت های بازار و ظرفیت های موجود ، محصولات دیگری از قبیل فابریک منجید ، فابریک تسمه نقاله ، تور ماهیگیری ، نخ یارن (BTY ) و چیپس و استیل کورد نیز در تولیدات این مجتمع قرار دارد . همچنین اخیرا موفق به تولید محصول جدید پلیمرهای صنعتی (ZSP ) در مقیاس انبوه شده و در سبد محصولات این شرکت ثبت گردیده است .
این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و رعایت اصول مشتری مداری سهم عمده بازار داخلی این محصولات را در اختیار داشته و علاوه بر آن در سابقه فعالیت خود صادرات به کشورهای آسیایی ، اروپایی و آفرقای شمالی را هم در کارنامه خود دارد .
موفقیت ها و افتخارات کسب شده در سطح استانی و کشوری از جمله دریافت تندیس صادرکننده نمونه استان ، واحد نمونه کیفی و تولیدی استان ، اخذ تقدیر نامه در سطح دو ستاره از جایزه ملی بهره وری و اخذ گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده از جمله موفقیت ها و افتخارات کسب شده این شرکت می باشد .

 

ترکیب اعضای هیئت مدیره
مجتبی اسکندری زادهرییس هیات مدیره / غیر موظف
مسعود امیدینایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل / موظف
بابک کاشانی زادهعضو هیات مدیره / غیر موظف
مرتضی شاهمرادیعضو هیات مدیره / غیر موظف
 

بهرام رزمان

 

عضو هیات مدیره / غیر موظف